Coraz większa presja w związku związana z seksem? Nie masz na niego w ogóle ochoty? Stań oko w oko i podejmij walkę z problemem. Kondycja kobiecego libido składa się z ogromu czynników zewnętrznych i wewnętrznych. Na szczęście nie jest to poważny problem. A więc jak walczyć z brakiem ochoty na współżycie ?

 

Spadek libido przyczyny

 

Na poziom kobiecego libido wpływa bardzo dużo czynników, można śmiało powiedzieć że kobiety uprawiają seks mózgiem. Samopoczucie często zależne jest od cyklu miesiączkowego. Do tego dochodzą problemy życia codziennego takie jak, nadwaga, problemy w związku, kompleksy które prowadzą do depresji Dużą rolę odgrywa również wiek. Wśród młodych kobiet przed 20 rokiem życia libido często ledwo sięga poziomu średniego. Spowodowane to może być ich kompleksami, lub wynika z niepewności, braku doświadczenia i obawy że nie stanie na wysokości zadania przed swoim partnerem. Wraz z wiekiem do lat 30, libido wzrasta, jesteśmy już w pełni dojrzałe i świadome swojej seksualności, a pewność siebie poparta jest doświadczeniem. Często po ciąży tracimy zainteresowanie seksem. Ta sama sytuacja jest powyżej 50 roku życia, ale czy to oznacza że mamy całkowicie zrezygnować z tej przyjemności? Oczywiście że nie, seks w każdym wieku dodaje daje poczucie bliskości i działa spajająco na związek. Jeżeli więc posiadasz jakiś problem i odczuwasz totalny brak ochoty na seks, lub stał się on dla Ciebie bezuczuciowy i mechaniczny. Znamy na to dobry sposób, Zacznij przede wszystkim od odpowiedniej suplementacji jaką da Ci nowoczesny produkt LibiStim

 

Libistim – tabletki na libido dla pań


 

Co sprawia że tabletki na libido są tak wyjątkowe? Przede wszystkim sekret tkwi w naturalnym i bezpiecznym działaniu bez skutków ubocznych. Jednym z głównych składników tego suplementu jest arginina, opóźnia ona procesy starzenia oraz delikatnie pobudza do działania. Lista zalet stosowania tej substancji jest długa, więc warto ją stosować. Również warto wspomnieć o wyciągu z pestek dyni, buzdyganka ziemnego,cytryńca chińskiego oraz ekstrakcie właściwym z korzenia żeń-szeń które stymulują produkcję hormonu odpowiedzialnego za pociąg seksualny. Pikanterii całej tej gamie naturalnych środków doda zmysłowy pieprz cayenne. Sposób jest prosty, podejmij walkę już dziś i dołącz Libistim to swojej codziennej diety.

 


 

Dlaczego warto rozwiązać problem braku ochoty na współżycie?

 

Seks wpływa pozytywnie na nasz organizm. Jest on również nieodłącznym elementem związku. Zbliża on partnerów i daje poczucie miłości. Seks podnosi poziom endorfin dzięki czemu poprawia on nasze samopoczucie oraz łagodzi bóle np. głowy. Lista jego zbawiennych właściwości jest długa, od poprawy krążenia do redukcji cellulitu. Dlatego jeśli odczuwasz jakiekolwiek symptomy braku ochoty na seks, zacznij działać, zdziwisz się w jak łatwy sposób można sobie z nim radzić.

 

 

Oceń nas!
Ocena
1star1star1star1star1star
Głosy
5 based on 26 votes
Produkt
Libistim