Cellulit wodny często może występować u dziewczyn wcale nie cierpiących na nadwagę. Mimo smukłej i szczupłej figury cellulit nie pozwala im ubrać bikini lub szortów, skóra traci jędrność i nie prezentuje się jak powinna. Co jest przyczyną powstawania Cellulitu wodnego? Jak sama nazwa wskazuje jest to nadmiar wody w organizmie gromadzony pod skórą. Jednymi z głównych przyczyn powstawania tego rodzaju cellulitu może być nadmiar soli w diecie, zaburzenia hormonalne lub problemy z krążeniem. Więc jeśli twoje nogi są opuchnięte i ciężkie, dodatkowym objawem temu towarzyszącym może być właśnie cellulit wodny.

Walka z tym przeciwnikiem może przebiegać na różne sposoby. Najpierw musimy poznać przyczynę, czy jest nią zmiana diety, czy zmniejszenie ruchu. Jeśli to problemy hormonalne musisz zmienić tabletki antykoncepcyjne na inne.

 

 

 

Dieta na cellulit wodny

 

Numerem jeden na liście substancji które sprzyjają powstawaniu cellulitu wodnego jest sól. Musisz się zastanowić czy czasem nie jesz jej za dużo, np w postaci przekąsek takich jak sery czy wędliny. Zamiast tego staraj się jeść dużo warzyw i owoców, dobre są również orzechy, nasiona i kiełki. Nie sugerujmy się nazwą ‘’cellulit wodny’’ woda jest w tym przypadku dobra i musimy jej pić dużo najlepiej z cytryną. Do potraw również możemy dodawać przyprawy takie jak: kurkumę, kolendrę oraz imbir. Pij regularnie herbatę lub sok z pokrzywy, zapobiega ona zatrzymywaniu wody w organizmie. Musisz również zmniejszyć ilość dostarczanych węglowodanów, podnoszą one szybko poziom cukru we krwi, która zmusza trzustkę do produkowania większej ilości insuliny, co wspomaga odkładanie tłuszczu.

 

Jak pozbyć się cellulitu z ud

 

Zacznijmy od rzeczy których warto się wystrzegać. Nie dopuszczaj do ucisku nóg, wszelkie gumki, ciasne spodnie, ciasne buty, wszystko co wpija się w ciało jest złe ponieważ zaburza krążenie w nogach. Mimo siedzącego lub stojącego trybu pracy staraj się często zmieniać pozycję, jak to możliwe, rób przerwy, gimnastykuj się, możesz nawet biegać po schodach. Poza pracą oczywiście uprawiaj jakiś sport, najlepszy do walki z cellulitem wodnym jest regularny basen lub rower.

 

Tabletki na cellulit


 

Cellinea jest starannie opracowanym suplementem, który bezpiecznie i skutecznie eliminuje cellulit i poprawia witalność skóry. Wyjątkowy dobór składników tego suplementu trwale uwalnia od cellulitu i pozwala na nowo poczuć powab skóry. Kobiety, które spróbowały Cellinea nie muszą martwić się występowanie efektów ubocznych, a ponadto mogą być pewne zapobiegania tworzeniu się nowego cellulitu!

 

Cellinea trwale uwalnia od skórki pomarańczowej i pozwala na nowo poczuć gładkość skóry.

 

Cellinea Skład

 

Substancje aktywne:

 

Skin Firming Cellinea Complex, ekstrakt z pestek winogron 95% PAC, ekstrakt ze skrzypu polnego ( Equisetum arvense) 19% silica acid, ekstrakt z pokrzywy ( Urtica dioica) 1%, zielona Herbata 4:1 suchy wyciąg z morszczynu 5:1

 

Substancje dodatkowe: Celuloza mikrokrystaliczna E460, krzemionka koloidalna E551, stearynian magnezu E470b

 

Oceń nas!
Ocena
1star1star1star1star1star
Głosy
5 based on 30 votes
Produkt
Cellinea