Przedwczesny wytrysk to zmora sporej ilości mężczyzn, a przy tym jedno z najczęściej spotykanych i najpoważniejszych zaburzeń seksualnych. Jest to tak zwana przedwczesna ejakulacja, mająca miejsce zanim partnerka uzyska pełnię satysfakcji ze stosunku. Występuje zwykle chwilę po rozpoczęciu stosunku, choć czasami zdarza się jeszcze przed nim. Stanowi ogromny kompleks mężczyzn dotkniętych tą przypadłością. Ich poczucie własnej wartości oraz samoocena zostają silnie nadszarpnięte. Towarzyszy im za to uczucie niezadowolenia oraz bezsilności, gdyż nie są w stanie sprostać seksualnym wyzwaniom i zadowolić swojej partnerki tak, jak by tego chcieli. Na szczęście wynaleziono sposób na pozbycie się tej wstydliwej przypadłości.

 

Climax control stosowanie

Climax control to tabletki przeznaczone do codziennego stosowania. Należy zażywać co najmniej 2 pigułki przed i po posiłku, popijając je sporą ilością wody. Zauważalne efekty stosowania pojawiają się zwykle po 3-4 tygodniach. Niektórym może się wydawać, że jest to długi okres czasu, jednak warto uzbroić się w cierpliwość, by po upływie miesiąca móc cieszyć się dużo dłuższym stosunkiem. Szacuje się, że różnica wynosi aż do 30 minut!

 

 

Climax control przeciwwskazania

Climax control zawiera w pełni naturalne i bezpieczne składniki, stąd po jego zastosowaniu nie istnieje ryzyko wystąpienia żadnych działań niepożądanych. Co więcej, zawartość roślin w pigułkach poprawia sprawność organizmu oraz jego wydolność. Jednakże, jak w przypadku każdego leku, warto zapoznać się z ulotką, zawierającą wszelkie niezbędne zalecenia lub skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Produkt możemy nabyć bez recepty, jednak sugerujemy, aby wcześniej przeanalizować wszelkie możliwe konsekwencje zastosowania leku.

 

 

 

Climax control cena

Climax control możemy nabyć niemal w każdej aptece internetowej lub stacjonarnej. Zakup produktu bezpośrednio ze strony producenta oferuje nam jednak wiele korzyści w postaci atrakcyjnych ofert i promocji. Obliczono, że dzienna dawka leku kosztuje około 3,74 zł. Jest to bardzo korzystna oferta, z uwagi na bardzo wysoką skuteczność preparatu. W każdym opakowaniu znajdziemy 60 tabletek. Stosowanie suplementu nie wymaga wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

 

Climax Control Skład

Celem producenta było stworzenie leku jak najbardziej naturalnego i bezpiecznego dla zdrowia. Jego skład został opracowany przez akademickich naukowców, a w pełni wyselekcjonowane składniki pochodzą z upraw znanych głównie z hodowli roślin medycznych i dietetycznych. Gwarancją bezpieczeństwa składu jest fakt, że produkt ten można nabyć bez recepty.

 

W składzie Climax Control znalazła się:

SARSAPARILLA – kolcorośl o właściwościach zbliżonych do żeń-szenia. Znajduje szerokie zastosowanie w medycynie naturalnej. Nie sposób wymienić ilości schorzeń, które możemy leczyć z jego pomocą. Został uznany przez Latynosów za silny afrodyzjak. Co więcej, posiada właściwości wspomagające erekcję.

WINIAN L-KARNITYNY – jest naturalnym aminokwasem, który odpowiada za syntezę acetylocholiny. To właśnie niedobór tego związku bardzo często stanowi przyczynę niemożności wstrzymania wytrysku. Winian l-karnityny posiada właściwości rozszerzające naczynia krwionośne i obniżające ciśnienie krwi w jednakowym czasie, dzięki czemu jest w stanie utrzymać męskiego członka w stanie w gotowości przez dużo dłuższy okres czasu.

TRIBULUS TERRESTRIS – powszechnie jest uznawany za afrodyzjak. Znajduje zastosowanie w leczeniu potencji. Jego skuteczność oparta jest na zawartości tlenku azotu, który wpływa na zwiększenie ukrwienia penisa. Co więcej, posiada właściwości wzmacniające popęd seksualny oraz wydłużający stosunek.

Zawartość tego typu składników gwarantuje bezpieczeństwo organizmu. Przeprowadzone badania nie wykazały żadnych przeciwwskazań do stosowania leku, nawet w przypadku osób cierpiących na nadciśnienie oraz dotkniętych chorobami układu krążenia. Co więcej, związki roślinne zawarte w preparacie wpływają na ogólną sprawność organizmu, co można uznać za dodatkową korzyść ze stosowania leku.

 

 

Oceń nas!
Ocena
1star1star1star1star1star
Głosy
5 based on 23 votes
Produkt
Climax Control