Jednym z głównych hormonów w naszym organizmie jest hormon wzrostu, którego wydzielanie jest najbardziej stymulowane w wieku dorastania. Badania pokazują jednak że jego działania nie kończą się we wczesnych latach intensywnego rozwoju organizmu, ale jest również wydzielany w wieku dorosłości i tam odgrywa również bardzo ważne znaczenie. Wraz z rozwojem organizmu i wiekiem jego stężenie się obniża porównując dorastającego chłopca oraz dorosłego mężczyznę, chłopiec będzie miał nawet kilkukrotnie większe stężenie tego hormonu w organizmie.

 

Naturalny hormon wzrostu

 

Świecie osób ćwiczących oraz kulturystów hormon wzrostu odgrywa ogromną rolę. Dzięki intensywnej syntezie białek wspomaga odbudowę masy mięśniowej. Organem produkującym hormon wzrostu jest przysadka mózgowa. Bardzo dużą rolę odgrywa również u osób z tendencją do gromadzenia nadmiernej ilości tłuszczu w organizmie, przyczynia się on bezpośrednio do jego spalania i procesu zmiany tłuszczu energię. Nic dziwnego że hormon ten stał się jednym z popularniejszych środków dopingujących w sportach kulturystycznych, Odpowiedniego poziomu jest niezbędny do regulowania masy ciała oraz budowania prawidłowej sylwetki. Wpływ na wysokość jego stężenia ma nie tylko wiek ale także poziom aktywności fizycznej, stosowana przez nas dieta, oraz indywidualne cechy organizmu.

 

Hormon wzrostu skutki uboczne

 

Istnieje wiele bezpośrednich objawów obniżenie stężenia hormonu wzrostu w organizmie. Jednym z pierwszych objawów jest przyrost tkanki tłuszczowej kosztem utraty masy mięśniowej. Następnym skutkiem jest pogorszenie kondycji fizycznej, obniżenie mineralizacji kości a nawet samopoczucia. W starszym wieku organizm staje się mniej sprawny niż w wieku dojrzewania kiedy stężenie hormonu wzrostu utrzymywało się na najwyższym poziomie, jego regeneracja jest mniejsza a nawet praca serca mięśniowego troszkę słabnie.
Mało osób wie że ten szereg objawów wiąże się bezpośrednio z obniżeniem poziomu hormonu wzrostu, dlatego też rzadko czyni się starania aby naturalnie pobudzić jego wzrost.

 

Jak pobudzić hormon wzrostu

 

Badania naukowe przeprowadzone w latach 70 potwierdzają że na wzrost hormonu wzrostu znacznie wpływa prowadzony styl życia oraz dieta. Jeśli więc nieprzerwanie chcemy zachować odpowiedni poziom HGH(hormonu wzrostu) powinniśmy spożywać dużo białek ponieważ odpowiednia ich dawka jest budulcem dla naszych mięśni. Kluczowym punktem diety jest również ograniczenie ilości spożywanych słodyczy do minimum. Mężczyznom odradza się stosowania diet wysoko węglowodanowych gdyż nie sprzyjają one zachowaniu wysokiego poziomu HGH. Co ciekawe głodówki również wpływają na dobrą kondycję mięśni lecz najlepiej przeprowadzać się pod czujnym okiem dietetyka, i muszą być w pełni kontrolowane. Dużą uwagę powinniśmy zwrócić również na poziom naszej aktywności fizycznej, chodzi szczególnie o treningi interwałowe, oraz te których intensywność jest na wysokim poziomie. Co do treningów jest jeden warunek, muszą mieć z góry ustaloną regularność, i nie możemy pozwolić sobie na brak regeneracji pomiędzy nimi. Trzymajmy się zdolności adaptacyjnych naszego organizmu, które najpierw musimy poznać a później ich przestrzegać.

 

GH Balance

 

Dzięki opracowanej w Stanach Zjednoczonych unikalnej receptury 100% naturalnych składników. Powstał środek który w naturalny sposób jest w stanie zwiększyć poziom wydzielania hormonu wzrostu nawet o 70%. GH Balance jest w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia, a za jego działanie odpowiedzialne są naturalne substancje takie jak:

GHFactor-7- jest to naturalnie opatentowany blend na bazie męskiego hormonu wzrostu, który wspomaga przyrost masy mięśniowej, siły, a także wzmacnia mięśnie i stawy.

Tribulus Terrestris- wyciąg z tej rośliny przyśpiesza przyrost masy mięśniowej, oraz znany jest z tego że zwiększa nasze libido.

Kofeina – Odpowiednio dobrana dawka kofeiny względem innych składników daje efekt przyjemnego pobudzenia, pomaga znieść długotrwałe treningi, oraz likwiduje ospałość po nich.

Dzięki GH Balance zamiast ciągle próbować zmieniać swoją sylwetkę w idealną- wreszcie to zrobisz. Jest to możliwe bez zmiany diety i bez dodatkowych treningów. Efekty będą widoczne już po dwóch tygodniach stosowania, zwiększysz objętość swoich mięśni i pozbędziesz się zbędnego tłuszczu. wszystko dzięki dwóm tabletkom dziennie opartym o bezpieczne i naturalne składniki.

 

Oceń nas!
Ocena
1star1star1star1star1star
Głosy
5 based on 29 votes
Produkt
GH Balance