Olśniewający uśmiech jest głównym wyznacznikiem atrakcyjności człowieka. Każdy z nas marzy o tym, aby mieć proste i białe zęby. Niewiele jest jednak osób, które matka natura obdarzyła naturalnie pięknym uzębieniem. Rzadko kiedy wystarcza używanie, nawet najlepszej jakości past do zębów, możliwych do kupienia w drogeriach. Z tego względu spora część ludzi decyduje się na zakup aparatu ortodontycznego oraz zabiegi wybielania zębów. Tego typu decyzje wymagają jednak sporych nakładów finansowych, na które nie każdego z nas stać. Na szczęście ostatnimi czasy pojawiły się produkty, dzięki którym możemy uzyskać efekty zbliżone do zabiegów stomatologicznych, jednak oferowane w znacznie niższych cenach. Przykładem takich produktów może być IBright, Idol White lub Alta White. Każdy z nich jest przeznaczony do stosowania w warunkach domowych. Do zalet używania tego typu produktów możemy zaliczyć znacznie bielsze zęby, bezbolesną aplikację, a także brak jakichkolwiek działań niepożądanych, w postaci nadwrażliwości zębów, czy też osłabienia dziąseł. Co więcej, produkty wybielające, dzięki swej innowacyjnej formule, są w stanie pozbyć się przebarwień, powstałych w wyniku palenia produktów nikotynowych, picia napojów takich jak kawa, herbata czy wino, a także wpływają na redukcję przebarwień uwarunkowanych genetycznie.

IBright to przełomowe odkrycie w dziedzinie wybielania zębów. Od teraz każdy z nas, w zaciszu domowym, może stać się właścicielem uśmiechu, którego z pewnością nie będzie się wstydził. Dzięki zastosowaniu preparatu IBright Twoje zęby nie tylko staną się bielsze aż o kilka odcieni, ale także wzmocni się ich szkliwo oraz dziąsła. Pierwsze zauważalne efekty pojawią się już po kilku tygodniach od momentu pierwszego użycia. IBright to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób chcących w szybkim czasie cieszyć się przepięknym uśmiechem, bez konieczności wydawania ogromnych sum pieniędzy oraz ryzyka wystąpienia niepokojących skutków ubocznych.

Dawkowanie produktu:

  • W przypadku kuracji 5-dniowej:

1 dzień – 30-minutowa sesja wybielająca

5 dzień – 20-minutowa sesja wybielająca

  • W przypadku kuracji 7-dniowej

1 dzień – 30-minutowa sesja wybielająca

4 dzień – 10-minutowa sesja wybielająca

7 dzień – 10-minutowa sesja wybielająca

Z dokładną instrukcją poszczególnych sesji wybielających można zapoznać się na opakowaniu preparatu iBright.

Po zastosowaniu kuracji szkliwo staje się znacznie jaśniejsze, dzięki czemu zęby wyglądają na znacznie bielsze i piękniejsze. Na podstawie badań naukowych oraz opinii stomatologów uznano iBright za najlepszy na rynku preparat wybielający. Dzięki niemu zęby stają się bielsze i twardsze, bez ryzyka wystąpienia nadwrażliwości. Zakup tego typu produktu jest znacznie korzystniejszy niż kupno past, których cena zwykle nie należy do najniższych. Zdecydowanie lepszym wyborem są właśnie nakładki zębowe, wypełniane żelem, którym następnie smaruje się zęby. Poza swoimi właściwościami wybielającymi znajdują one także zastosowanie w nawilżaniu uzębienia i jego wzmocnieniu. IBright stanowi doskonałą alternatywę dla kosztownych zabiegów, które zwykle wraz z rozjaśnianiem zębów, powodują ich znaczne osłabienie.

 

 

Oceń nas!
Ocena
1star1star1star1star1star
Głosy
5 based on 22 votes
Produkt
iBright