Żeby samemu zerwać z nałogiem palenia papierosów trzeba posiadać dużo samozaparcia oraz bardzo silna motywację. Nie należy to do łatwych rzeczy. Nikotyna uzależnia bardzo mocno. Istnieją różne sposoby na rzucenie palenia w pięć dni, a ja postaram się tobie przedstawić jeden z nich. Skupia się on na połączeniu chęci rzucenia palenia z odpowiednią suplementacją środkami pozwalającymi zerwać z nałogiem całkowicie.

 

Co pomaga rzucić palenie


Suplement diety Nicorix jest bardzo skuteczną bronią która radzi sobie doskonale z uzależnieniem od nikotyny. Nałóg ten zwłaszcza po wieloletnim paleniu wyrobów tytoniowych jest mocno zakorzeniony w naszej psychice. Właśnie dlatego tak ciężko pozbyć się go bez stosowania substancji pomocniczych. Stosując preparat Nicorix zgodnie z zaleceniami producenta, pierwsze efekty działania powinny się pojawić już po 24 godzinach. Wraz z nimi, zacznie się stabilizować ciśnienie krwi, oraz temperatura ciała. Zaczniemy odczuwać lepiej smak oraz nasz węch zrobi się ostrzejszy.

 

 

 

Poniższy obrazek przedstawia substancje rakotwórcze zawarte w papierosie

 

Dlaczego warto rzucić palenie

 

Palenie jest uciążliwe i wywołuje dyskomfort u ludzi niepalących. Smród po świeżo spalonym papierosie jest często nie do wytrzymania w towarzystwie, przez co mogą ucierpieć nasze relacje ze znajomymi. Rzucając palenie odkryjesz że potrawy które zjadasz mają intensywniejszy smak. Znika suchy kaszel palacza, problemy z oddychaniem, nasza kondycja w pierwszych tygodniach wzrośnie o 30%. Gdy zerwiemy z nałogiem już na stałe, sami sobie podziękujemy, organizm odczuje ulgę. Po roku czasu prawdopodobieństwo zachorowania na choroby wieńcowe spadnie o 40%, w porównaniu do osób palących paczkę dziennie.

 

 

 

Oceń nas!
Ocena
1star1star1star1star1star
Głosy
5 based on 24 votes
Produkt
Nicorix