Co jeść na masę mięśniową

 

Jeśli jesteś osobą trenującą i szukasz czegoś co pomoże zwiększyć Twoją mesę mięśniowa przy jednoczesnym spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej, to probolan 50 jest własnie dla Ciebie. Środek ten zawiera unikalną kompozycje naturalnych składników które napędzą twoją naturalną gospodarkę hormonalną oraz podkręcą metabolizm.
Probolan 50 można zaliczyć do legalnych anabolików, który efektami nie odbiega od nielegalnych środków do budowania masy mięśniowej o której każdy trenujący marzy. Jeśli masz już dość środków które obiecywały efekty a nic z tego nie wyszło to własnie ten suplement diety jest stworzony dla Ciebie!

 

Probolan 50 skład

 

Powtarzając że suplement diety Probolan 50, jest naturalną i w pełni bezpieczną odżywką, musimy powiedzieć co tak naprawdę wpływa na fenomen tego suplementu. Otóż jednym z najważniejszych składników zawartych w składzie jest epihydroksytiolan, jest on odpowiedzialny bezpośrednio za stymulacje przysadki mózgowej odpowiedzialnej za regulacje poziomu hormonów w organizmie. Jeśli więc chcesz szybko zbudować masę mięśniową i nie chcesz się truć podejrzanymi preparatami to Probolan 50 jest tym czego szukasz. Należy zwracać uwagę na podróbki produktu – tylko oryginał nie ma żadnych skutków ubocznych, u nas masz tą pewność ponieważ produkt jest wysyłany bezpośrednio od producenta.

 

 Probolan 50 efekty działania

 

 

Jednymi z najważniejszych i najbardziej oczekiwanych efektów jest szybki wzrost masy mięśniowej jaki i natychmiastowy wzrost siły. To jednak nie jedyne co na Ciebie czeka, dodatkowo zwiększysz poziom testosteronu o ponad 100% oraz swoją wytrzymałość dzięki czemu treningi będą bardziej intensywnie i dodatkowo dadzą bodziec do większych przyrostów masy mięśniowej. Pierwsze odczuwalne efekty pojawiają się już po 48h od zastosowania. Probolan 50 nie posiada substancji szkodliwych jest w 100% naturalny więc nie zaśmieca organizmu. Jak każdy wie nic nie ma za darmo, a jedynym warunkiem w drodze do wymarzonej sylwetki jest aktywność fizyczna, im większa tym efekty będą większe. Maksymalne przyrosty osiągane podczas kuracji to 8-10 kg suchej masy mięśniowej. Dobrą wiadomością jest również brak skutków ubocznych podczas stosowania, znany i powszechny spadek libido czy trądzik występuje przy stosowaniu suplementów steroidowych, Probolan 50 nim nie jest ! Testosteron zwiększany jest w sposób naturalny wiec nie ma żadnych spadków lipidowych, a wręcz przeciwnie.

 

 

Probolan 50 dawkowanie

 

Producent daje aż trzy opcje dawkowania suplementu, dzięki czemu każdy może dostosować go pod swój plan treningowy.
Wariant pierwszy:
Zwiększamy dawkę tygodniami, 1 tydzień jedna tabletka dziennie, 2 tydzień dwie tabletki dziennie, 3 tydzień trzy tabletki dziennie. W czwartym tygodniu zmieszamy dawkę do 2 tabletek, i w piątym tygodniu do jednej.
Wariant drugi:
Plan dawkowania na 10 tygodni, pierwszy tydzień 1 tabletka dziennie, następnie przez 7 kolejnych tygodni bierzemy po 3 tabelki na dzień, i przez dwa ostatnie tyg bierzemy po 1 tabletce na dzień
Wariant trzeci:
Kuracja 16 tygodniowa jest stosowana wyłacznie pod okiem specialisy i dawkowanie jest uzaleznione od wagi trenującego.
Podczas nagłego spadku wagi o 5-6 kg na tydzień zaleca się zmniejszenie dawki do jednej tabletki na okres jednego tygodnia.

Oceń nas!
Ocena
1star1star1star1star1star
Głosy
5 based on 26 votes
Produkt
Probolan 50