Reprostal to lek, mający za zadanie wspierać działanie prostaty, będącej częścią męskiego układu rozrodczego, zlokalizowanej pod pęcherzem moczowym. U każdego zdrowego mężczyzny prostata wielkością przypomina kasztana. Wraz z upływem lat zwiększa się jej rozmiar, co doprowadza do zwężenia cewki moczowej. Preparat Repostal został oparty wyłącznie na naturalnych składnikach, przez co jego stosowanie nie wywołuje żadnych efektów ubocznych. Zawarte w nim ekstrakty ziołowe, witaminy i minerały wpływają na prawidłowe działanie gruczołu krokowego, a także przyczyniają się do zwiększenia płodności oraz pomagają utrzymać odpowiedni przepływ moczu.

Reprostal – Opinie konsumentów

Reprostal jest stosunkowo nowym produktem oferowanym na rynku, przez co do tej pory pojawiło się niewiele opinii na jego temat. Wśród tych, które ujrzały światło dzienne, przeważają jednak pozytywne relacje osób, zadowolonych z efektów stosowania leku.

Reprostal to strzał w dziesiątkę! W momencie, gdy dopadły mnie trudności z oddawaniem moczu, zacząłem szukać rozwiązań w Internecie, przeglądając różnego rodzaju fora, poszerzając wiedzę o prostacie, a przede wszystkim poszukując rozwiązań mojego problemu. Byłem zmęczony uczuciem przepełnionego pęcherza. Dolegliwości, jakie mi towarzyszyły, stały się męczące nie tylko dla mnie, ale także dla osób w moim otoczeniu, ze względu na moje ciągłe wizyty w toalecie. Jestem szczęśliwy, że Reprostal pomógł mi powrócić do sprawności. Polecam go każdemu” – relacjonuje jeden z użytkowników forum.

Skład Reprostalu

Reprostal zawiera cynk, pokrzywę, jeżówkę wąskolistną, palmę sabałową, witaminę E, selen oraz żurawinę. Dr Marcin Zaręba, urolog, uznał, że jest to idealna kompozycja składników, ułatwiająca walkę z problemami prostaty.

 

Dawkowanie i cena

Reprostal to lek, w postaci kapsułek, przeznaczony do codziennego stosowania. Należy go zażywać rano i wieczorem, po jednej tabletce, popijając wodą. Nie zaleca się przekraczania dziennej dawki leku. Koszt miesięcznej kuracji preparatem to 139 zł. Z uwagi na fakt, że Reprostal jest stosunkowo nowym lekiem, producent przygotował niezwykle korzystne pakiety. Przykładem jest oferta trzech opakowań w cenie dwóch. Kupując Reprostal nie poniesiesz także kosztów związanych z wysyłką.

Gdzie można kupić Reprostal?

Zakup produktu Reprostal jest możliwy tylko i wyłącznie za pośrednictwem strony producenta. Dzięki temu zyskujemy gwarancję, że kupiony lek jest w 100% oryginalny. Leki oferowane na różnego rodzaju portalach aukcyjnych są to w większości przypadków produkty podrobione. Kupując produkt zwróć uwagę na jego cenę – jeśli różni się od ceny oferowanej przez producenta, powinno to wzbudzić Twój niepokój.

 

 

Oceń nas!
Ocena
1star1star1star1star1star
Głosy
5 based on 22 votes
Produkt
Reprostal