Preparaty na trądzik

 

Hormonalna burza w wieku dojrzewania, bo tak do niedawna były kojarzone krosty i zaskórniki oraz trądzik. Jak się jednak okazuje, choroba ta nie dotyczy tylko osób w wieku dojrzewania.  W kolejkach bo dermatologów coraz częściej spotykamy również osoby starsze. Każdy kto miał do czynienia z tą nieprzyjemną rzeczą wie doskonale że walkę z nim można wygrać w dość łatwy sposób, lecz wojnę bardzo trudno. Jednak  z odpowiednią terapią i środkami jest to możliwe, i wcale nie takie trudne do osiągnięcia.  Trądzik nie jest na zawsze jest to tylko choroba powodująca defekt estetyczny, należy z nią walczyć i jak najszybciej pokonać.

 

Trądzik – podział według faz rozwoju

 

Rozpoznaje się 3 fazy rozwoju trądziku są one zależne od zaawansowania choroby.

 

Pierwszym stadium trądziku są zaskórniki. Rozpoznawane są jako czarne lub białe punkciki również zwane wągrami. Ich miejsce występowania jest różne, mogą wyskoczyć na dekolcie, ramionach, plecach. Występowanie uzależnione jest od miejsc w których znajduje się najwięcej gruczołów łojowych.

 

Drugim stadium trądziku są krostki i grudki, jest to średnio nasilona jego postać.  
Objawia się on miejscowo na skórze w postaci wypukłych czerwonych zmian skórnych, które świadczą o rozwoju stanu zapalnego gruczołów łojowych.

 

Trzecią i najsilniejszą fazą rozwoju trądziku są guzki o barwie czerwonej często w środku wypełnione ropą. Jest to stadium w którym zakażenie obejmuje głębokie warstwy skóry przez co po skończonej walce z nim mogą zostać widoczne ślady lub blizny.

 

Trądzik – Jak powstaje

 

Trądzik w dużej większości przypadków ma podłoże dziedziczne. Gruczoły łojowe osób bardziej podatnych na tę chorobę  wytwarzają więcej sebum, dodając do tego nadmierne rogowacenie skóry, dajemy grunt do rozwoju tej choroby.  Skóra która nam się łuszczy zatyka połączone z mieszkami włosowymi ujścia gruczołów łojowych tworząc zaskórniki. W taki sposób stają się one pożywką dla bakterii przybywających w mieszkach.

U wielu nastolatków przed 20 rokiem życia trądzik jest rzeczą normalną. Dzieje się tak ponieważ podczas dorastania poziom hormonów płciowych jest znacznie  większy i sprzyja  oraz pobudza pracę gruczołów łojowych.

Dokładnie nie wiadomo co jest przyczyną trądziku u dorosłych.  Lekarze przypuszczają że w niektórych przypadkach może odpowiadać za to stres. Skóra silnie reaguje na bodźce psychiczne.  Pod wpływem stresu praca gruczołów łojowych nasila się.  Może to być również osobnicza skłonność do nadprodukcji sebum, lub skutki uboczne zażywania leków z grupy hormonalnych lub antydepresyjnych.

 

 Preperat na trądzik – Derminax

 

Jeśli chcesz raz na zawsze wygrać wojnę z trądzikiem, to zaczerpnij wiedzy o swoim przeciwniku i stań do walki już dziś. Maści kremy lub żele nie są skuteczne ponieważ tylko zwalczają objawy, a nie likwidują  przyczyn powstawania trądziku. Derminax jest inny. Zawiera on cztery  aktywne składniki o działaniu bakteriobójczym i antyseptycznym,  skutecznie powstrzymują one niepożądane wykwity skórne zapewniając nam czysta i gładką cerę.  Derminax  działa u źródła i zwalcza zmiany trądzikowe od środka,  eliminując szkodliwe toksyny oraz bakterie żerujące na skórze.  Usuwa również martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia  jednocześnie stopniowo likwidując krosty i blizny z naszej skóry.

 

Derminax- działanie oraz gwarancja skuteczności

 

Preparat ten działa na 3 sposoby.                                                                        

– eliminuje toksyny, złogi,  martwe komórki i bakterie z porów skórnych

– reguluje poziom hormonów

– goi blizny krosty i inne skazy, pozostałe po walce z trądzikiem

 

Środek ten jest pewny i polecany, by rozwiać wszelkie wątpliwości producent daje 90 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.  Jeśli więc nie będziesz zadowolona/ny z efektów kuracji  otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy zainwestowanych ten środek.

Oceń nas!
Ocena
1star1star1star1star1star
Głosy
5 based on 27 votes
Produkt
Derminax