W większości przypadków posiadaczki małego biustu decydują się na zabieg chirurgiczny powiększania piersi, nie biorąc pod uwagę innych sposobów. Istnieją naturalne sprawdzone metody i najważniejsze co za tym idzie, nie ma ryzyka wystąpienia komplikacji. Zacznij od masażu biustu, specjalnej mieszanki ziół, lub tabletek które skutecznie pomogą zwiększyć rozmiar miseczki.  

 

Masaż na powiększenie biustu

Zacznijmy od pierwszego nam znanego naturalnego sposobu powiększania piersi. Masaż biustu przede wszystkich wpływa na jędrność i elastyczność piersi, wspomaga on również ich naturalny wzrost. Po paru wykonanych masażach sprawisz że piersi będą wyglądały atrakcyjniej, wpłynie on pozytywnie nie tylko na kondycję samego biustu ale również jego okolic. Dodatkowo zawsze pod okiem będzie stan ich zdrowia, masaż to również regularne badanie których wyczujemy każdą grudkę oraz inne niepokojące objawy. Masaż biustu zmniejsza również wystąpienie raka piersi.

Masaże piersi szczególną popularność zdobyły w Azji, jego zalety stosowane są w drenażu limfatycznym (to masaż uciskowy, usprawniający krążenie limfy i płynów tkankowych w organizmie) oraz w naturalnym powiększaniu piersi. Również popularne zastosowanie masaż zdobył po zabiegach operacyjnych, ponieważ masaż pomaga pozbyć się blizn i ma działanie mocno regeneracyjne.

 

Zioła powiększające biust

 

Dużo kobiet stosujących masaż na powiększenie piersi wspomagają się również mieszankami ziołowymi które podnoszą jędrność i również zwiększają rozmiar piersi. Środki takie jak: nasiona kopru, palma sapałowa, soja, kozieradka, mniszek lekarski, żeń-szeń, oraz dziki pochrzyn zwiększają produkcję estrogenu. Wiele z tych naturalnych ziół dostępnych jest w kremach a także w postaci tabletek oraz mydła. Jedną z bardziej znanych mikstur stosowanych przez wiele kobiet jest mieszanka świeżego soku z cebuli, miodu oraz kurkumy. Ma ona działanie ujędrniające na zwiotczałe i obwisłe piersi. Po nasmarowaniu piersi powinno się siedzieć w staniku przez dobre aby uzyskać pożądany efekt.

Część lekarzy twierdzi że wielkość piersi jest uwarunkowana genetycznie i nie można na nią wpłynąć. Tymczasem najnowsze badania wskazują że już zbilansowaną dietą połączoną z suplementacją, oraz zdrowym trybem życia, można zwiększyć rozmiar piersi.  Jak wiemy biust zbudowany jest z tkanki tłuszczowej którą można łatwo stymulować do wzrostu.

 

Tabletki na biust – Breast Fast

Dzięki uzupełnieniu codziennej diety o BreatFast można szybko i skutecznie zwiększyć poziom właściwych składników odżywczych w organizmie, co wpłynie na zwiększenie rozmiaru piersi bez żadnych skutków ubocznych czy powikłań. BreastFast to naukowo opracowana formuła zawierająca składniki organiczne i związki naturalne, które wspomagają organizm w pozbywaniu się zanieczyszczeń i przyswajaniu wartościowych składników pożywienia. Jednocześnie następuje polepszenie stanu zdrowia, kondycji i wzrostu tkanki gruczołowej, a tym samym także powiększenie biustu.

 

Oceń nas!
Ocena
1star1star1star1star1star
Głosy
5 based on 28 votes
Produkt
Breast Fast