Chciałbyś zachować swoje nogi w doskonałej kondycji? Mamy dla Ciebie sprawdzony sposób! Suplement diety Varicoz zlikwiduje pajączki oraz upora się z kłopotliwą opuchlizną. Co więcej, znacznie poprawi funkcjonalność Twoich żył.

Skuteczność suplementu Varicoz zaobserwowano przede wszystkim w poprawie elastyczności ścian naczyń krwionośnych. Działa przeciwzapalnie, skutecznie niwelując żylaki oraz korzystnie wpływając na mikrokrążenie żylne. Suplement Varicoz zapewni Twoim nogom niezbędne ukojenie, a Ty raz na zawsze pożegnasz się uczuciem zmęczonych nóg oraz nocnymi skurczami w łydkach.

 

Varicoz – tabletki na żylaki

 

Zaobserwowano, że przewlekłymi chorobami żył obarczone jest aż 40% kobiet i 20% mężczyzn. Niewydolność żył jest spowodowana przede wszystkim powstałymi w nich zastojami krwi, która cofa się w wyniku nieprawidłowo działających zastawek. Taka sytuacja powoduje wzrost ciśnienia krwi, co z kolei wpływa na powstawanie żylaków.

Pierwszymi symptomami pojawiających się żylaków są:

Nocne skurcze w łydkach

Pajączki

Uczucie ciężkości nóg

Ból i obrzęk nóg

 

Pojawienie się żylaków może również warunkować:

Płciowa przypadłość dotyczy przede wszystkim kobiet

Wzrost – zaobserwowano, że problem z żylakami dotyka zwykle osoby wysokie

Genetyka – żylaki są chorobą dziedziczoną

Tryb życia – na powstawanie żylaków wpływa także niewystarczająca ilość aktywności fizycznej oraz siedzący tryb życia

 

 


Varicoz skład

Suplement Varicoz zawiera:

Diosminę – diosmina poprawia elastyczność żył, dzięki czemu skutecznie niweluje żylaki. Ma także działanie przeciwzapalne oraz wpływa korzystnie na krążenie w naczyniach włosowatych.

Wyciąg z kasztanowca – podobnie jak diosmina posiada właściwości przeciwzapalne. Ponadto podnosi napięcie ścian żył.

Ekstrakt z liści winorośli – reguluje właściwy przepływ i ciśnienie krwi w żyłach. Co więcej, likwiduje uczucie zmęczonych i ociężałych nóg.

Witamina C – przyczynia się do utrzymania odpowiedniej budowy naczyń krwionośnych oraz pełnienia przez nie właściwych funkcji. Ponadto zapewnia ochronę błon naczyń krwionośnych przed działalnością wolnych rodników.

Rutyna – likwiduje kruchość i pękanie naczyń krwionośnych, niweluje obrzęki nóg oraz zapalenie żył

Witamina K – wpływa na właściwą krzepliwość krwi oraz sprawność przepływu w żyłach. Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

Każdy z wyżej wymienionych składników przyczynia się do poprawy sprawności żył. Ściany naczyń krwionośnych stają się napięte i elastyczne. Suplement Varicoz działa przeciwzapalnie, wpływa korzystnie na mikrokrążenie w żyłach oraz elastyczność naczyń krwionośnych. Dzięki niemu znikają pajączki oraz uczucie ciężkich i zmęczonych nóg. Varicoz poprawia komfort poruszania się, przywracając poczucie sprawności i siły Twoich nóg.

 

Varicoz dawkowanie

Suplement Varicoz powinien być przyjmowany każdego dnia, przez okres trzech miesięcy, w celu uzyskania zadowalających efektów. Należy zażywać jedną kapsułkę dziennie, popijając sporą ilością wody. Pierwsze zauważalne efekty powinny pojawić się po dwóch miesiącach stosowania leku. W celu podtrzymania efektu można go zażywać regularnie.

Jeśli marzysz o zdrowych, pięknych nogach, pozbawionych żylaków – wybierz Varicoz!

 

 

Oceń nas!
Ocena
1star1star1star1star1star
Głosy
5 based on 23 votes
Produkt
Varicoz