Naukowcy stwierdzili jednoznacznie ekstrakt z zielonej kawy działa bezpośrednio w zakresie redukcji masy ciała.  Przyczynia się do tego jeden składnik który ma decydujący wpływ na odchudzanie, jest nim kwas chlorogenowy,  który jest zawarty w ziarnach kawy przed wypaleniem ich.  Kwas chlorogenowy zmniejsza wchłanianie cukrów ze spożywanych pokarmów,  absorpcja glukozy może różnić się nawet o 8%.  Powstała seria badań z udziałem ludzi z nadwagą, badane były dwie grupy ludzi,  jedna grupa piła kawę zielona druga grupa piła kawę normalną. Naukowcy stwierdzili jednoznacznie że zielona kawa przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej wyniki były następujące:  średni spadek wagi osób pijących zieloną kawę wynosił 5,4 kg.  Dla porównania współczynnik ten w grupie pijącej normalną kawę wynosił zaledwie kilogram. Jedynym warunkiem podczas spożywania ekstraktu z zielonej kawy,  by cieszyć się pełnym jej działaniem  jest ograniczenie spożywania tłuszczu w codziennej diecie.

 

Zielona kawa efekty

 

Dodatkowo zielona kawa ma właściwości prozdrowotne.  Kwas chlorogenowy w niej zawarty należy do grupy związków nazywanych  antyutleniaczami, Oczyszcza ona organizm z metali ciężkich, wolnych rodników, oraz hamuje lub opóźnia wczesne etapy powstawania komórek rakowych. Dlatego zielona kawa ma działanie antyrakowe. To nie jedyne plusy jakie wiążą się ze spożywaniem ekstraktu z zielonej kawy.  Kwas chlorogenowy wpływa na zwiększenie produkcji przeciwciał odpowiedzialnych za naszą odporność. Poprzez działania żółciotwórcze i żółciopędne  wpływa zbawiennie i chroni naszą wątrobę. Warto wspomnieć również o kwasach które występują w mniejszej ilości, Są to kwasy galusowy, gentyzynowy oraz salicylowy.  mają one działanie przeciwgorączkowe i przeciwzapalne oraz niszczą wirusy i bakterie.

 

 

Zielona kawa opinie

 

Opinie o ekstrakcie z zielonej kawy jak i o każdym  nowym preparacie są podzielone.  Jednak  opinie naukowców co do jej właściwości są jednogłośne. Zielona kawa wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej oraz wpływa zbawiennie na nasz organizm. Potwierdzenie tej tezy możemy znaleźć nie tylko w gronie naukowym, ale i w opiniach zwykłych ludzi udzielających się na forach internetowych, w dużej większości opinie są pozytywne.

Zielona kawa cena

 

 

Naukowcy udowodnili że ekstrakt z zielonej kawy ma zbawienny wpływ na działanie wątroby wchłanianie tłuszczy.  wynik badania był jednoznaczny przy regularnym spożywaniu ekstraktu z zielonej kawy tłuszcze były wchłaniane lepiej o połowę,  oraz obniżył się poziom trójglicerydów  zmniejszając ryzyko zachorowania na miażdżycę.  Naturalnie parzona zielona kawa nie jest  jednak zbyt smaczna,  przez co ma bardzo mało zwolenników.  Jednak koncerny farmaceutyczne stawimy czoła temu wyzwaniu i tak powstał ekstrakt z zielonej kawy Green Coffee Plus.  Dzięki nim cała moc i wartości odżywcze zielonej kawy są zawarte w jednej kapsułce, co pozwoliło przy zachowaniu 100% naturalności produktu obniżyć jego cenę o 50%.

 

Oceń nas!
Ocena
1star1star1star1star1star
Głosy
5 based on 28 votes
Produkt
Green Coffee PLUS